Her er årets konfirmanter

Skrevet av Kent Olsen
27.04.2019 05:00 - OPPDATERT 27.04.2019 07:00

KONFIRMASJON: Konfirmasjonstiden er i gang. Se hvem som konfirmerer seg i kommunen nedenfor:

FALNES KIRKE

Lørdag 11. mai kl.11.00                              

Amalie Hansen

Andrea Sæle

Audun Sirevåg

Elias Lyng

Emilie Aase

Emma Endresen

Kaja Olsen

Magnus Faltinsen Jespersen

Oda Sandhåland

Olav Gulliksen

Oliver Johan Moe Syvertsen

Randi Alice Brandsø Lie

Signe Kristine Mosvoll

 

Søndag 12. mai kl.11.00

Adrian Høines

Alexander Opsal

Ine Steinkjellå

Joakim Fercho Ellingsen

Jone Bakkevold

Sara Sivertsen

Sarah Strømsnes Olsen

Tuva Mariel Ferkingstad

 

Søndag 28. april (Tasta Kirke)

Amalie H. Dysvik

 

FERKINGSTAD KIRKE 

Lørdag 4. mai kl.12.00              

Emilie Mannes Nielsen

Tobias Vikra-Ferking

Matias Brekkå Tønnessen

Kristine Halvorsen

Noah Opheim

Morgan Olsen

Amanda Bennett Laudal Haugen

Adrian Opheim Nordbø

Chris Marenius Nornes Freier (Falnes konfirmant)

 

Søndag 5. mai kl.11.00

Tiril Sandhåland

Daniel Dale Bakken

Lars-Erik Simonsen

Hans Markus Isaksen Hafsteinsson

 

ÅKRA KIRKE

Lørdag 4. mai kl.10.30

Ole Martin Stonghaugen

Thea Guniva Langåker

Bendik Tjøsvoll

Sunniva Hovland Medhaug

Agnethe Breidfjord Olsen

Ola Sundfør Haagenvik

Jan Fredrik Fagerland

Stilianos Jardar Kapsalakis

Andrea Eriksen Simonsen

Gerhard Emil Ferkingstad

Silje Larsen

Robin Kvilhaugsvik

Thobias Tveit

Sølvi Færøvik Næss

Leif Ove Johansen Helland

Miriam Pedersen

Tuva Edvardsen Maridal

Joachim Bårdsen Haaland

Andreas Sjo Fagerland

Julia Feet Bauge

Eirik Sunde Tjøsvold

Lennart Kvilhaugsvik

Marita Knutsen

Jenny Kjøllmoen Aarø

Marius Bolstad

Maren Lovise Nyborg Medhaug

Andreas Nes Kjeilen

 

Lørdag 4. mai kl.12.30

Andrea Torsen

Milla Fagervik-Rasmussen

Anders Alvseike

Serina Olsen Varne

Ella Kristine Hauge Sluis

Jasmin Johannessen

Jonas Søllesvik Kirkeleit

Ole Andreas Vedø

Atli Thor Davidsson

Tonje Marie Jakobsen Meland

Thea Kamsvåg Sørensen

Erik Simonsen Olsen

Kristian Lima Gunnarson

Fredrik Lie Midtskog

Ane Tjøsvoll Sletten

Emma Liknes Jakobsen

Bjørnar Bremnes

Jone Johansen

Johannes Tangen

Tobias Grindhaug

Karoline Haugeberg

Hanna Mannes Nesheim

Mali Tjøsvoll

Andrea Brun

Kristian Høgmo Madsen

Thomas Torsen

Kaia Ragnvaldjord

Mathias Ask-Mathiassen

Thea Marlene Øvrebø Lunner

Serina Vesterheim

Elias Kristiansen

 

Søndag 5. mai kl 12.00

Solveig  Ferkingstad

Ingrid Helena Tveit

Ida Thormodsæter

Amalie Steinsøy Kvilhuag

Erlend Aursland Haarr

Elisabeth Haugeberg Sevland

Karina Liknes

Karoline Tjessem Davidsen

Kolbein Karlsen Tangen

Madelen Jakobsen

Malene Hansen

Thomas Liknes

Rune Madsen

Helene Waage Garvik

Natalie Mannes

Vilde Jørgensen Eide

Amy Omland

Gunnhild Haugeberg Sevland

Anders Olsen Seldal

Karina Olsen

Seline Ferkingstad

David Andre Tindeland Ottosson

Fredrik Hansen

Stian Midttveit

Jørgen Stava

Rolf Thomas Grindhaug

Lina Sirnes

Kaija Bjørkeli

Jonar Mikal Hansen

Mina Thorsen

 

VEAVÅGEN KIRKE

Søndag 28. april kl 12.00

Marianne Bjørndal-Solland

Jørgen Andreas Eljervik

Helene Egeland Kloster

Lene Kristoffersen

Madelen Tangjerd Kvilhaug

Markus Kristoffersen Leknes

Kris Benjamin Nilsen Lund

Ida Cecilie Mæhle

Glenn Roger Stangeland

Rasmus Steinnes

Malin Stonghaugen

Emma Svendsen

Viktoria Sørensen

Anders Tveit

Anders Vestvik

Alf Kristian Sandhåland Østevik

 

KOPERVIK KIRKE

Lørdag 27. april kl.11.00

Ørjan Kvinnesland

Marcus Løberg Andreassen

Andreas Bonander

Benjamin Bygnes

Einar Rossebø Ferkingstad

Sander Georgsen

Linn Merete Haaland

Laura Johnsen Langåker

Roy Kenneth Mardal

Markus Nes

Lisa Olsen

Tobias Velde Rasmussen

Nikolai Østensen Rørvik

Preben Lundøy Sandhåland

Liva Stangeland Fjeldkårstad

Emma Therese Storøy

Johannes   Hatteland Sørheim

Klara Helen Tveranger Torbjørnsen

Malin Vanvik

Leon Danielsen Ytreland

Sandra Østenstad

 

Lørdag 27. april kl.12.30

Markus Fosse Høvring

Karen Tjørve Aarset

Sofia Patricia Espin

Johannes Ånensen

Kamilla Eide Solvang

Oskar Einarsen

Thea Linnea Eriksen

Torbjørn    Fremmersvik

Elise Clausen Grimstvedt

Benedikte Gundersen

Maria Halvorsen

Madeleine Harveland

Henning Ferkingstad Hystad

Phillip Gismervik Jørgensen

Maria Berge Kringstad

Silje Lothe Mælen

Ingebjørg Nikolaisen

Elias Emil Økland Stenland

Vilde Tvedt Sellevold

Ole Magnus Sevland

Mathilde Dahl Sirevåg

Sylvi Våge

 

Søndag 28. april kl 11.00

Dawid Witold Lomnicki

Mads Ask

Håvar Benestvedt

William Fresi Eliassen

Alf Kåre Holm

Halvor Jøsang

Synne Koløy

Kevin Mikal Nordstokke

Benjamin Olsen

Luke Bacus Roberson

Magne Svalland

Heidi Jeanett Tangjerd

Jonas Våga

Magne Baustad Vigre

Inge André Lie Vorre

Lars Kristian Moksnes

 

Lørdag 4. mai kl.12.00

Sten Magne Sørheim Nordstokke

Maren Larsen Løberg

Hedda Utbjo

Anna Sæbøe Iversen

Torstein Jøsang

Linda Elisabeth Liknes

Jonas Olsen-Sund

Johanne Jonsen Lærum

Linnea Mari Grindhaug Hellesøy

Michal Larsen Kalland

Olav Byrknes

Mina Elise Henriquez Rasmussen

Sivanett Castillas Kallevik

Ísey Helga Sigurðardóttir

Eirik Selsås

Camilla Vea Larsen

Antonett Castillas Kallevik

Cecilie Sekse Oppigard

Eli Trine Mugemankiko

Sander Lothe Pedersen

Odin Årseth Bredahl

Hogne Sævik Hult

 

Søndag 5. mai

Magnus Sørlie

 

NORHEIM KIRKE

Lørdag 11.05.19 kl.10.30

Dina Kristiansen Karlsen

Rikke Waller Skarsgård

Eirik Storstein

Eirik Endresen

Mathias Nodland Gulliksen

Stine Elise Nygård Osmundsen

Ole Lien

Daniel Ekornsæter

Rasmus Sevland

Anna Høyland Hausken

Erling Vik

Håvard Øvrebø

Jenny Wichmann

Bernt-Marius Thuestad

Mats Nordvik

Hans Jakob Skree

Martin Andrè Krokene Hansen

Rebecca Sofie Dybdahl

Erica Iren Vihovde

 

Lørdag 11.05.19 kl.14.30

Ida Hovland Marvik

Ine Jacobsen Stølheim

Hanna Lindtner

Ida Hausken Larsen

Amalie Stene Hauge Rognaldsen

Tuva Sandvik Sørdal

Ida Sveen-Svarstad

Vegard Fludal

Lars Erik Nordbø

Christoffer Haavik Eilerås

Håkon Losnegård Løkken

Vetle Bråstein

Pia Forthun

Jakob Storesletten Ihle

Elias Aarekol Johannessen

Andreas Børgesen Mo

Joakim Vanglo Harbak

Shanin Svendsen

Lisell Kristiansen Grønås

 

Lørdag 11.05.19 kl.12.30

Maren Wiksnes

Kjartan Olsen Skogland

Oscar Andreas Kyvik

Sonja Sofia Ferolino Thorbjørnsen

Tuva Madelen Holden Nerli

Mira Alvestad Larsen

Karina Heggheim Thorbjørnsen

Maria Årvik

Victor Ringdal

Thomas Krogsæter

Marius Tjøsvoll

Elise Askeland Hauge

Helene Vaka

Margrete Kjeka

Liva Gjil

Daniella Hagen

Martin Gjerdevik

Frida Hebnes Sveine

Kathrine Nordbjørn

Vebjørn Sundal-Gjerdevik

Carl Magne Rønnevig

 

Søndag 12.05.19 kl.11.00

Gunvor Vigemyr Bore

Leah Athina Nordbjørn Risløv

Sara Johannessen Solland

Thea Strand Skaug

Marius Lien Tønnessen

Anders Langeland

Thomas Syre Gundersen

Eline Haugvaldstad

Magnus Mathiassen Laksfoss

Karoline Søndenå

Jonathan Utne Madsøy

Faltin Myklebust Wathne

Thea Sævareid

 

Søndag 12.05.19 kl.13.00

Anna-Martha Høie

Jonathan Jakobsen

Nikolai Vikse

Emilie Pedersen

Krister Rognaldsen Pedersen

Emil Østenstad

Mathias Hettervik

Karina Vika Rolander

Nora Helene Brynjulfsen Torkelsen

Tine Rognaldsen Pedersen

Jørgine Leithe

Vilde Bertelsen

 

TORVASTAD KIRKE

 Lørdag 4. mai

Alexander Lillebotn Eide

Annie Synnøve Søisdal

Asseline Torgersen Myklebust

Daniel Thulin Holgersen

Jan Mathias Bøe Lopez

Martin Vikshåland Steinstø

Mats Hole

Reidar Ebne Sørvik

Reinert Holm Hausken

Robert Alexander Beckstrøm Gherasim

Torjus Areklett

Thomas Vikse Storesund

 

Søndag 5 Mai kl 11

Tor Hetland

Tommy Batchar Munthe

Benjamin Kulshamar Osnes

Ingeborg Kulshamar Osnes

Jonas Osnes

 

AVALDSNES KIRKE 

Lørdag 27. april kl.11.00

Eila Apeland

Marlen Waller Bårdsen

Sofie Oa Eike

Sindre Risvik Høie

Kristine Auestad Håvik

Henrik Kvernenes Jakobsen

Anja Ugsang Kallevik

Sebastian Torvanger Løften

Ina Sofie Haraldsen Mevik

Sebastian Knutsen Pedersen

Tobias Steinsvik Telstø

Sofie Vestvik Vold

 

Lørdag 27. april kl.13.00

Malin Aarhus

Jakob Bjelland-Jørgensen

Solveig Drabløs Eikeset

Magnus Drabløs Eikeset

Johannes Grønstøl

Norah Reistad Hornnæss

Johan Instebø

Grete Arnøy Jordbrekk

Johan Jørgensen

Eilin Kjærland

John Louray San Jose Memije

Christian Vaage Mølstre

Sebastian Nøkling

Charlotte Ellingsen Pedersen

Sander Endresen Thorsen

Nora Alvenes Utvik

 

Søndag 28. april kl.11.00

Thor Andreas Røen Eilander

Evan James Frazier

Tuva Haugsgjerd Grønås

Henning Dahl Hagen

Madelen Haugstad

Eirik Knutsen Jordal

Cecilie Færaas Rossebø

Stian Båsnes Rossland

Jonas Kvalvåg Sande

Jenny Thomsen

Aleksander Vaage

Karine Våge

 

FAMILIEKIRKEN SARON, ÅKREHAMN 

Søndag 5. mai

Marthea Haar

Julia Langåker

 

KLIPPEN VEAVÅGEN

Denise Asadauskaite

Inger Elisabeth Gustavsen

Hans Olav Selliken Moen

Maria Adele Nymann

Emilie Rygh

Mathias Tjoland

 

BERØA LANGÅKER 

Søndag 5. mai

Hanna Høyvik

Benjamin Bauge

 

KARMØY FRIKIRKE

Lørdag 4. mai

Elias Gaupås

Simon Morgan Hemnes

Axel Jørgensen Roness

Simon Andre Stava

 

Søndag 5. mai

Amalie Arnø

Adrian Eidhamar

Mathias Granerud Kallevik
Mathias Nyhamn

 

HUMAN-ETISK FORBUND

Lørdag 27.04.2019 kl. 10.00

Daniel Emberland

William Furdal-Ervik

Petter Øvrebø Stople

Jonar Freim

 

Lørdag 27.04.2019 kl. 12.00

Jesper HansenLevinsen

Elias Øyen Selsaas

Sebastian Øiongen

 

Lørdag 27.04.2019 kl. 14.00

Marcus Aarnes

Amalie Myge Bråtveit

Oda Myge Bråtveit

Camilla Bugge-Jensen

Synne Danielsen

Lyth Mathias Langøy

Aleksander Oftedal Lønning

Hilde Fylkesnes Ness

Ida Abrahamsen Osmundsen

Isabelle Aline Paulsen

Mathias Grinde Staveland

Erik Tonheim

Sander Nerheim Trengereid

Simon Halleland Vognild

 

Lørdag 27.04.2019 kl. 16.00

Nemi Juell Bergh

Mie Løberg Bjerketvedt

Simen Brekke

Simen Bruvoll Osnes

Martine Pedersen Rasmussen

Eirin Steinnes

Sander Sæbø

Idunn Schjelderup Tho

 

Søndag 28.04.2019 kl. 10.00

Cecilia Brouwer

 

Søndag 28.04.2019 kl. 12.00

Stian Aldeholm

Emma Bråtun-Søvig

Mathias Vestly Grindheim

Celine Lie

Reinert Travieso Olsen

Josefin Kildal Opheim

Åse Rasmussen

Siv Rasmussen

Camilla Salvanes

Sondre Sørensen

Jens Undem

 

Søndag 28.04.2019 kl. 14.00

Malin Myrvoll Levang

Kian Shafizadeh-Eritsland

 

LJOSHEIM BEDEHUS

Søndag 5. mai

Marita Knutsen

Maria Tangen

Andreas Olsen

David Torgersen

Johannes Hemnes

Les mer om:

Karmoynytt