Arkivfoto. Avaldsnes mot Vålerenga.

Avaldsnes serieåpner mot Vålerenga

Skrevet av Camilla Sørensen Wik
20.01.2021 13:32

Oppsettet til Toppserien er klart.

FOTBALL: 20. mars sparkes Toppserien i gang, og årets sesong blir den første med ny seriestruktur.  

For Avaldsnes går startskuddet søndag 21. mars, da åpner de på bortebane mot Vålerenga. 

– Etter tidenes serieavslutning i fjor gleder vi oss vanvittig mye til årets sesong, som blir den første med det nye serieformatet. Spilleplanen byr på underholdende oppgjør hver eneste runde, og med en bred TV-dekning ligger alt til rette for et fantastisk år for Toppserien, sier Hege Jørgensen, daglig leder i Toppfotball Kvinner til fotball.no

 

Her er oppsettet for årets sesong: 

Runde 1 (20.03-21.03)

Klepp - Arna-Bjørnar

LSK Kvinner - Lyn

Rosenborg - Stabæk

Sandviken - Kolbotn

Vålerenga - Avaldsnes

[annonse]

Runde 2 (27.03-28.03)

Klepp - Stabæk

LSK Kvinner - Arna-Bjørnar

Rosenborg - Kolbotn

Sandviken - Avaldsnes

Vålerenga - Lyn

 

Runde 3 (17.04-18.04)  

Arna-Bjørnar - Rosenborg

Avaldsnes - LSK Kvinner

Kolbotn - Vålerenga

Lyn - Klepp

Stabæk - Sandviken

 

Runde 4 (24.04-25.04)  

Klepp - LSK Kvinner

Kolbotn - Stabæk

Rosenborg - Avaldsnes

Sandviken - Lyn

Vålerenga - Arna-Bjørnar

 

Runde 5 (01.05-01.05)  

Arna-Bjørnar - Sandviken

Avaldsnes - Kolbotn

LSK Kvinner - Rosenborg

Lyn - Stabæk

Vålerenga - Klepp

 

Runde 6 (08.05-09.05)  

Avaldsnes - Lyn

Kolbotn - Arna-Bjørnar

Rosenborg - Klepp

Sandviken - LSK Kvinner

Stabæk - Vålerenga

 

Runde 7 (15.05-16.05)  

Arna-Bjørnar - Avaldsnes

Klepp - Sandviken

LSK Kvinner - Stabæk

Lyn - Kolbotn

Vålerenga - Rosenborg

 

Runde 8 (22.05-24.05)  

Avaldsnes - Klepp

Kolbotn - LSK Kvinner

Lyn - Rosenborg

Sandviken - Vålerenga

Stabæk - Arna-Bjørnar

 

Runde 9 (29.05-30.05)  

Arna-Bjørnar - Lyn

Avaldsnes - Stabæk

Kolbotn - Klepp

LSK Kvinner - Vålerenga

Rosenborg - Sandviken

 

Runde 10 (02.06)  

Arna-Bjørnar - LSK Kvinner

Klepp - Avaldsnes

Lyn - Sandviken

Stabæk - Rosenborg

Vålerenga - Kolbotn

 

Runde 11 (05.06-06.06)  

Avaldsnes - Vålerenga

LSK Kvinner - Klepp

Lyn - Arna-Bjørnar

Sandviken - Rosenborg

Stabæk - Kolbotn

 

Runde 12 (19.06-20.06)  

Arna-Bjørnar - Stabæk

Klepp - Lyn

Kolbotn - Avaldsnes

Rosenborg - LSK Kvinner

Vålerenga - Sandviken

 

Runde 13 (26.06-27.06)  

LSK Kvinner - Kolbotn

Lyn - Avaldsnes

Rosenborg - Vålerenga

Sandviken - Arna-Bjørnar

Stabæk - Klepp

 

Runde 14 (30.06)  

Arna-Bjørnar - Klepp

Avaldsnes - Rosenborg

Kolbotn - Sandviken

Stabæk - Lyn

Vålerenga - LSK Kvinner

 

Runde 15 (03.07-04.07)  

Klepp - Kolbotn

LSK Kvinner - Avaldsnes

Lyn - Vålerenga

Rosenborg - Arna-Bjørnar

Sandviken - Stabæk

 

Runde 16 (10.07-11.07)  

Arna-Bjørnar - Vålerenga

Avaldsnes - Sandviken

Klepp - Rosenborg

Kolbotn - Lyn

Stabæk - LSK Kvinner

 

Runde 17 (07.08)  

Avaldsnes - Arna-Bjørnar

Kolbotn - Rosenborg

Lyn - LSK Kvinner

Sandviken - Klepp

Vålerenga - Stabæk

 

Runde 18 (14.08)  

Arna-Bjørnar - Kolbotn

Klepp - Vålerenga

LSK Kvinner - Sandviken

Rosenborg - Lyn

Stabæk - Avaldsnes